Tady to je

Tady to je to, 6,34 někde vysoko na jasné obloze, kde naše dobrodružství začíná. No musím říct, že jsem nebyl nervózní, až do teď. Ale věděl jsem, že je to přijde.

Včera to bylo velmi těžké, alespoň pro mě. Začal jsem pochybovat o účelu této cesty. Když jsem viděl zabalené batohy, něco se ve mně hnulo. Celý den a celou noc jsem sbíral poslední síly ve mně a dnes jsem nastoupil do letadla. loučení bylo těžké, ale někde tajně vím, že to nemůže být špatný krok, a že navzdory všemu, se vrátíme silnější, chytřejší a lépe jazykově vybavený s novými poznatky, které nám pomohou v nadcházejících letech našeho života pomoc

Takže maminky a tatínkové, sestry a prostě všichni, kdo jste si užili trochu těžší chvíle s námi těch posledních pár dní, nezoufejte!!
OK tak teď náš další plán je? Po přistání v Amsterdamu, máme dvě hodiny na odbavení do Quita. Poté po přistání jedeme do centra, kde Veronika rezervovala ubytování, myslím, že to rezervovala asi ve 2 ráno, tak jsem zvědavý, jak to bude vypadat, ale zřejmě dávají super snídaně. Která mě dostane zpět do reality. Dnes ráno, když jsem jedl naposledy dort mamky, to bylo na dlouhou dobu na posled. A nyní budeme jíst ekvádorské palačinky, sýr, vejce, a to bude naše běžné standardní stravování Je to prostě úplně bláznivé!! Po snídani se půjdeme podívat na autobusové nádraží, která vypadá jako hypermoderní letiště a pak bychom měli jít do konečného místa určení Canoa na pobřeží Tichého oceánu.
Co je opravdu důležité nyní je že mají Avengers filmy a Tron na letu do Quita, protože bez nich, opravdu si neumím představit dlouhý let: D